Krycie dachów – montaż pokryć dachowych

Aby dach mógł skutecznie chronić budynek, sam powinien być wykonany z solidnych i trwałych materiałów. Jako firma od lat specjalizująca się w budowie i naprawach dachów oraz hurtownia dachówek, świadczymy także usługi montażu pokryć dachowych różnego rodzaju. Dostarczamy najwyższej klasy pokrycia dachowe oraz oferujemy Klientom wsparcie techniczne: pomagamy w doborze odpowiedniego rozwiązania, które zapewni konstrukcji dachowej wytrzymałość, stabilność oraz dobrą termoizolacyjność.

Nie mniej istotne od jakości samego pokrycia jest to, by było ono zamontowane zgodnie z zasadami sztuki dekarskiej. Firma Nowy Dach gwarantuje rzetelne wykonanie usługi – niezależnie od rodzaju pokrycia i warunków pracy.

Usługi dekarskie w pełnym zakresie

 

Krycie dachów wykonane przez naszych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży dekarskiej pozwala cieszyć się szczelnym i estetycznym dachem przez długie lata. Współpracujemy zarówno z inwestorami, którzy są na etapie budowy domu lub innego obiektu, jak i osobami, które muszą wykonać całkowity remont dachu w istniejącym budynku. Nasze usługi w tym zakresie obejmują:
• krycie blachodachówką,
• krycie dachówką,
• krycie gontami bitumicznymi,
• krycie papą termozgrzewalną.

Wykonujemy krycie dachów wraz z obróbką blacharską i montażem systemów rynnowych oraz wstępną wyceną. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów.